Kolejne salony dołączają do sieci dealerskiej Askoll

Na początku sezonu 2020 roku do sieci dealerskiej Askoll w Polsce dołączyły dwa nowe salony. To kolejny krok w ekspansji włoskiej marki w naszym kraju.

Krok po kroku

Ponieważ elektryczne skutery Askoll, ze swojej natury, są przeznaczone głównie dla mieszkańców dużych, zatłoczonych miast, budowę sieci sprzedaży importer rozpoczął od największych aglomeracji.

W sezonie 2019 sieć dealerska liczyła pięć autoryzowanych punktów sprzedaży, położonych w strategicznych lokalizacjach, wliczając Warszawę, Poznań, Kraków, Łódź i Trójmiasto.

Z początkiem 2020 roku, mapa dealerów wzbogaciła się o dwa nowe punkty sprzedaży – we Wrocławiu oraz w Gliwicach. Tym samym, potencjalni nabywcy mogą teraz testować i kupować nowe pojazdy aż w siedmiu województwach.

Askoll mapa sieci dealerskiej luty 2020

Kim są nowi dealerzy?

To dobrze znani na lokalnych rynkach profesjonaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze serwisowej jednośladów wiodących marek.

Klientami z Wrocławia i okolic zaopiekuje się dealer Matkowski Motocykle (Pietrzykowice, ul. Wrocławska 11), natomiast w Gliwicach i Aglomeracji Śląskiej o przyszłych użytkowników zatroszczy się City Rider (Gliwice, ul. Daszyńskiego 169).

Z pełnym zaangażowaniem doradzą przyszłym użytkownikom w zakupie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Dolnego i Górnego Śląska do umawiania jazd testowych.

Aktualna lista dealerów znajduje się na stronie: Gdzie kupić